Kąpiel leśna? Nie potrzebuje wody, a leczy J. Taką, a także inne atrakcje przygotowaliśmy na Dzień Mamy. A Mamy to my mamy wyjątkowe. W Hospicjum dla Dzieci oraz w klinice dziecięcej onkologii UDSK.

Zanurzone zmysłami

Kąpiel polega, owszem, na zanurzeniu, ale w lesie. To specjalny, powolny spacer. Bez rozpraszaczy. Podczas tej wędrówki odbieramy otoczenie wszystkimi zmysłami.

Nasze panie w trzy godziny pokonały zaledwie 800 metrów. Nie chodziło o dystans, a o uważność i kompletne oderwanie się od codzienności oraz wypełnianie zadań prowadzącej kąpiel Iwony Ausztol.

W lesie spotkały się mamy hospicyjne, a także mamy po stratach. Za ten czas dziękujemy Centrum Terapii Leśnej.

Do wszystkich hospicyjnych rodzin pojechały też prezenty. Zestawy kosmetyków z Mydlarni 4 Szpaki, herbatki ze sklepu Dworzysk oraz specjalne ręczniczki i kubki. Idealny zestaw na relaksujący wieczór :).

Piękne dłonie na onkologii

Mamy dzielnych pacjentów Kliniki Pediatrii Onkologii i Hematologii nie mogą na długo opuszczać swoich pociech, więc ich święto organizujemy w szpitalu. One również otrzymały kosmetyki. Dzień natomiast spędziły z ekipą Studia Beauty.

Piękne i zrelaksowane dłonie są potrzebne zawsze. A voucher do studia na pewno się przyda. Były też symboliczne róże.

Dzień Mamy obchodzimy raz w roku. Doceniamy je jednak codziennie. W hospicyjnej i szpitalne rzeczywistości to one są zwykle najsilniejsze. I tej siły, a także mnóstwo zdrowia im życzymy!

Czytaj także:

Dzień Rodziny. Po prostu super!

Dzień Dziecka w hospicjum i na onkologii

Mama ma dziś swój dzień

Dzień Matki – dosłownie piękny!