Mama w Hospicjum dla Dzieci. Mama w klinice dziecięcej onkologii. Najważniejsza życiowa rola, za którą serdecznie dziękujemy i jaką wspieramy przez okrągły rok, 24 godziny na dobę. A w Dniu Matki robimy wszystko, by Mamy wreszcie pomyślały o sobie.

Super mama z hospicjum

Z hospicyjnymi mamami spotkamy się już niedługo na dłużej i w większym gronie. W czerwcu, podczas tradycyjnego, absolutnie wyjątkowego Dnia Rodziny. W ich Święto odwiedziliśmy je w domach. Nasi specjalni wysłannicy dowieźli prezenty w postaci super ręczników ;). Specjalna dedykacja ma sprawić, by zawsze pamiętały, że są wyjątkowe.

Dzień Matki w UDSK

Nasza ekipa stawiła się też w Klinice Pediatrii Onkologii i Hematologii Uniwersyteckiego Dziecięcego Szpitala w Białymstoku. Wolontariusze – Ewa, Julia i Filip – zajęli się pacjentami. Mamy dostały wolne. Ale nie był to zwykły czas na odpoczynek. Zadbaliśmy o to, by mogły maksymalnie się zrelaksować.

Masażem i pielęgnacją dłoni mam zajęły się studentki Kosmetologii z Wyższa Szkoła Medyczna w Białymstoku

Relaksacyjne masaże ramion i pleców wykonywały fizjoterapeutki z Familijne Centrum Medyczne FCMed

Słodki poczęstunek zapewnił Snack House, a pyszną mrożoną kawę podarował najbardziej znany kawowy Miś – Palarnia Kawy The White Bear.

Zdjęcia nie oddają wszystkich emocji jakie towarzyszyły mamom w tym czasie w Klinice, ale zapraszamy do obejrzenia galerii uśmiechów.

Z całego serca dziękujemy wszystkim zaangażowanym w to przedsięwzięcie.

Mamom życzymy samych pięknych dni, miłości, wytrwałości, zrozumienia, niespożytej energii, zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia, więcej chwil dla siebie, realizacji własnych marzeń i celów oraz najwspanialszych relacji z zespołem Fundacji „Pomóż Im”.

Bądźcie sobą! My zawsze będziemy dla Was.

Czytaj także:

Nasza niezwykła drużyna na Plum Ekiden

Wspieraj nas lokalnie na zakupach

„Wymarzony” Dzień Dziecka z Chorobą Nowotworową

Dzień Matki – dosłownie piękny!