Przekaż 1% ciężko chorym dzieciom.

Sprawdź, jak to zrobić

Perinatalna Opieka Paliatywna

Hospicjum perinatalne to coś więcej niż tylko miejsce. To kompleksowa opieka nad rodzicami dotkniętymi nieuleczalną chorobą swojego nienarodzonego dziecka. W ramach opieki prowadzimy punkt konsultacyjny do którego zgłaszają się mamy, u których rozpoznano letalna wadę płodu. Wada ta nieuchronnie prowadzi do przedwczesnej śmierci dziecka bez względu na podjęte leczenie. Opieka perinatalna zapewnia kompleksową pomoc od momentu diagnozy, jeszcze przed urodzeniem dziecka, do momentu urodzenia i ewentualną kontynuację opieki pod skrzydłami Hospicjum dla dzieci Fundacji Pomóż Im.

Koordynacja perinatalnej opieki paliatywnej opieki obejmuje niezbędne konsultacje specjalistyczne, odpowiednią diagnostykę czy monitorowanie USG, opiekę psychologiczną i duchową. Stawiamy sobie za cel wsparcie i towarzyszenie rodzinie przez cały okres życia dziecka i pomoc po jego odejściu. Perinatalna opieka paliatywna jest bezpłatna. Działalność jest finansowana w ramach kontraktu z NFZ oraz ze środków własnych Fundacji, przy wsparciu darczyńców i partnerów.

Pod nasze skrzydła mogą trafić rodziny z całego regionu, nie tylko z województwa podlaskiego, ale też z obszarów obejmujących dawne województwa suwalskie, łomżyńskie czy białostockie.

 

lek. Karolina Siemienowicz
Koordynator Opieki Perinatalnej
tel. kom. 663 840 745

 

 

Majka pobiegła do nieba. Opieka perinatalna Fundacji „Pomóż Im”. Przeczytaj artykuł…

 

Aktualności:
01kwi

Opieka perinatalna ze wsparciem NFZ

My nie oceniamy wartości życia. Nawet jak trwa kilka minut – jest...

Przekaż 1%, rozlicz podatek online
WP Popup