8 niepełnosprawnych dzieci do 18 roku życia zamieszkałych w Białymstoku skorzysta z bezpłatnej rehabilitacji realizowanej przez Fundację „Pomóż Im” w ramach zadania finansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Projekt właśnie rozpoczął się i potrwa do końca listopada br.

Każdy uczestnik projektu będzie miał zapewnionych 10 bezpłatnych rehabilitacji oraz dodatkową wizytę  kwalifikującą do indywidualnej terapii. Zabiegi zostaną zrealizowane  w Familijnym Centrum Medycznym prowadzonym przez Fundację „Pomóż Im”, przy ul. Mazowieckiej 33 w Białymstoku.

Dzięki naszym wieloletnim doświadczeniom w pracy z ciężko chorymi dziećmi wiemy jak ważna i potrzebna jest rehabilitacja. Wielu rodziców dzieci wymagających regularnych ćwiczeń nie ma możliwości skorzystania z prywatnej opieki, stąd też, cieszymy się, że będziemy mogli taką bezpłatną rehabilitację im zapewnić- mówi Joanna Czupryńska – Kwiatkowska, wiceprezes Fundacji „Pomóż Im”.

Warunkiem udziału w projekcie jest posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności dziecka, zamieszkanie na terenie Białegostoku i wiek w przedziale 0-18 lat.

Zapisy prowadzone są telefonicznie pod numerem 605 350 680. Na zgłoszenia rejestracja Familijnego Centrum Medycznego czeka do 20 czerwca 2024r. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.

Edycja 2023
Edycja 2022
Edycja 2021