Charytatywny Bal Andrzejkowy Fundacji „Pomóż Im” odbędzie się 19 listopada 2022 roku. Czyli dokładnie za dwa miesiące.

Rok temu wróciliśmy po przerwie spowodowanej pandemią i stało się to w wielkim stylu. Było to niezwykle radosne spotkanie przyjaznych nam ludzi, spragnionych najlepszej rozrywki i kontaktu z innymi. Wspominamy to wydarzenie do dzisiaj. Podczas niego pobity został i to bardzo znacząco rekord licytacji, brawurowo prowadzonej przez Ryszarda Dolińskiego. Ciekawe jak się ona potoczy za dwa miesiące?

O balu Fundacji „Pomóż Im” z 2021 roku można przeczytać tutaj

Bal Andrzejkowy 2022 – kiedy i gdzie?

19 listopada znów spotkamy się w pięknych wnętrzach Hotelu Traugutta 3. Już wiemy, że ponownie zagra niezastąpiony zespół Showband. To niesamowite, ale co roku Marcin i spółka oferują nam nowy repertuar i oprawę, i jest to po prostu coraz lepsze :). Początek wydarzenia planujemy na godzinę 19.30. Bawić się będziemy, oczywiście do rana.

A na uczestników czekają, jak zawsze, atrakcje. Zabawa fantowa, licytacja i niespodzianki :).

Bal Andrzejkowy – jak zarezerwować bilety?

Bilety będą miały formę cegiełek, które przekażemy uczestnikom balu elektronicznie (a, jeśli ktoś woli, specjalnie je wydrukujemy). Już teraz można rezerwować miejsca. Kto był na naszym balu, doskonale wie, jak niepowtarzalne to wydarzenie, tej atmosfery nie da się powtórzyć. Resztę załatwia świetny zespół, doskonała kuchnia, perfekcyjna obsługa i piękne wnętrza.

Cegiełka, czyli zaproszenie będzie kosztowała 330 zł / osoba, a więc 660 zł za parę.

Kontakt w sprawie rezerwacji:

miloszkarbowski@pomozim.org.pl

Nr telefonu 609 442 497

Bal częścią Miesiąca Dobroczynności

Bal jest kluczowym wydarzeniem Miesiąca Dobroczynności, który organizujemy w listopadzie (faktycznie akcja zacznie się nieco wcześniej i skończy w grudniu). Będzie działo się znacznie więcej, o czym, oczywiście, z wielką przyjemnością poinformujemy.