Przekaż 1% ciężko chorym dzieciom.

Sprawdź, jak to zrobić

Bajkowe Pokoje

To projekt, w ramach którego dostosowujemy pomieszczenia naszych Podopiecznych do ich potrzeb. Zarówno dzieci po chorobie nowotworowej jak i podopieczni Domowego Hospicjum wymagają odpowiednich warunków, ponieważ to w domu spędzają najwięcej czasu. I nie mówimy tu o potrzebie stworzenia luksusów a zapewnieniu podstawowych funkcjonalności, jakie powinny znajdować się w każdym domu. Mowa o czystym kącie, bieżącej wodzie czy możliwości wykąpania się w ogrzanej, pozbawionej wilgoci łazience.

Z każdym remontem pracy jest mnóstwo. Począwszy od stworzenia projektu pomieszczenia poprzez wybór materiałów, po prace remontowe i wykończeniowe. Na szczęście na naszej drodze spotykamy cudownych ludzi o wielkich sercach, którzy sami zgłaszają chęć pomocy w tym projekcie.

Są z nami zaprzyjaźnione projektantki, które tworzą projekty wnętrz, sklepy przekazujące materiały bądź udzielające rabatów oraz profesjonalna firma remontowa zawsze służąca radą, a przede wszystkim dysponująca czasem na realizację naszych projektów.

Jednak osób do pomocy nigdy za wiele! Potrzeby dzieci rosną. Przyłącz się do nas i pomóż przy tworzeniu kolejnych bajkowych kątów naszych podopiecznych. Skontaktuj się z nami a wspólnie stworzymy piękne i spokojne miejsca dla chorych dzieci.

W ramach Bajkowych Pokoi wykonaliśmy:

Pokój Kuby

Pokój i łazienka Amelki

Pokój Daniela i Marty

Dom Dawida

Pokój Gabrysi

Bajkowy pokój Krzysia

Pokój Pauliny

Bajkowy pokój Adasia

Pokój Dawida

oraz

Pokój Wojtka

Łazienka Patryka

Podnośnik dla Magdy

Podnośnik dla Oliwii

Pod naszą opieką są i tacy podopieczni, których dom czy mieszkanie są w świetnym stanie i nie wymagają pomocy przy dostosowaniu warunków bytowych do potrzeb chorego dziecka, z wyjątkiem… zakupu i instalacji podnośnika. Jest to niezwykle przydatne urządzenie, szczególnie przy starszych dzieciach, które się nie poruszają. Trzeba je kilka razy dziennie podnieść i przenieść np. do łazienki. Wymaga to mnóstwo siły i z czasem rodzice nie mają jej tyle by robić to bez wsparcia maszyny. W takich właśnie sytuacjach montujemy podnośnik- szynę podwieszoną do sufitu z przymocowanym siedziskiem. Rodzice mogą umieścić w nim dziecko i bez wysiłku przetransportować do innego pomieszczenia.

Najnowsze aktualności:
20maj

Odnowiony świat dzieci w Nieławicach

Prezentujemy (z dumą, a jakże!) efekty remontu Domu Samotnej Matki z Dziećmi...

12maj

Remontując dom projektujemy przyszłość dzieci w Nieławicach

Pomagamy rodzinie naszego podopiecznego, Maćka. Tym razem jednak poprawimy też los innych...

15wrz

Bajkowe pokoje u Zbyszka

Czasem wydaje nam się, że trochę „remontujemy” życie rodzin naszych podopiecznych. A...

02paź

Bajkowy Pokój Kuby jest już gotowy!

Własny, kolorowy i wygodny pokój. To marzenie 15-letniego Kuby zostało właśnie spełnione....

Przekaż 1%, rozlicz podatek online
WP Popup