Prezentujemy (z dumą, a jakże!) efekty remontu Domu Samotnej Matki z Dziećmi w Nieławicach niedaleko Łomży. Jeszcze tydzień temu pisaliśmy, że prace trwają, pokazując zdjęcia sprzed ich rozpoczęcia. A teraz jesteśmy już po robocie :). Wyremontowana część domu wygląda cudnie!

W dwóch salach i w korytarzu udało nam się wymienić praktycznie wszystko: instalację elektryczną, podłogi, sufity, drzwi. Ściany też są jak nowe.

Dzieci z rodzin, którym się w życiu nie powiodło, będą tam miały salę do nauki oraz świetlicę do zabawy i relaksu. Dostaną szansę, jakiej do tej pory nie otrzymały. Zdajemy sobie sprawę, że dobre warunki rodzą dobre rzeczy. W tym wypadku lepszą przyszłość wielu fajnych dzieciaków.

To nie koniec akcji. Sale trzeba wyposażyć, przede wszystkim w meble. Wierzymy, że znajdą się ludzie i firmy, którzy pomogą. Bo dzieci to – także nasza – przyszłość. Zbiórka trwa tutaj.

Działamy dzięki darczyńcom oraz… Maćkowi, naszemu podopiecznemu, mieszkańcowi Domu Samotnej Matki. To ten już duży, dzielny chłopak jest powodem, dla którego zdecydowaliśmy się pomóc jego całemu otoczeniu.