W centrum Białegostoku, jak co roku, organizowany jest specjalny Bożonarodzeniowy Jarmark, który ruszył 16 grudnia. W miniony weekend wśród wielu stoisk spotkać można było również Fundację „Pomóż Im”. Dzięki Wam udało się nam zebrać ponad 6 tysięcy złotych!
Wśród jarmarcznych kramów, w weekend 17 i 18 grudnia pojawiło się również stoisko Fundacji „Pomóż Im”, na którym każdy mógł nabyć bożonarodzeniowe rękodzieła – m.in. ozdoby czy stroiki wykonywane przez wolontariuszy, ale też osadzonych z Zakładu Karnego w Białymstoku oraz uczniów białostockich szkół. 
Oprócz nich, wytworzone przez siebie drobiazgi, podarowali na ten szczytny cel również pracownicy Fundacji, przedszkolaki, rodzice oraz opiekunowie naszych podopiecznych, a także ludzie o wielkim sercu i cudzoziemcy przebywający na terenie Strzeżonego Ośrodka dla Cudzoziemców w Białymstoku. Dowodzi to, że pomagać może każdy, wystarczy tylko chęć. Co ciekawe, wśród osób zachęcających do zakupu bożonarodzeniowych ozdób znaleźli się również dość nietypowi wolontariusze. Mowa o osadzonych z Zakładu Karnego w Białymstoku, którzy bardzo aktywnie włączyli się w pomoc naszym podopiecznym.
Kwota, jaką udało się nam zebrać dzięki sprzedaży bożonarodzeniowych wynisoła dokładnie: 6285,29 zł. Cały dochód uzyskany w ten sposób wspomoże Fundację w prowadzeniu Domowego Hospicjum dla Dzieci. Dlatego pragniemy z całego serca serdecznie podziękować przede wszystkim kupującym, którzy decydując się na nasze ozdoby wsparli tym samym nasze Hospicjum. Ale nie mniej gorąco dziękujemy wszystkim, tym którzy przekazali nam wyroby na kiermasz: uczniom, rodzicom naaszych podopiecznych, cudzoziemcom z Ośrodka SG, skazanym z Zakładu Karnego w Białymstoku i wolontariuszom!
To już kolejna edycja Jarmarku Świątecznego w Białymstoku. Co roku wydarzenie cieszy się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców. W tym roku, impreza potrwa od 16 grudnia a zakończy się dzień przed Wigilią. Stoisko Fundacji będzie jednak dostępne tylko w ciągu dwóch weekendowych dni – 17 i 18 grudnia.
Zapraszamy!