Co roku, tuż przed Świętami Bożego Narodzenia w jednym miejscu i czasie spotykają się przyjaciele, podopieczni i osoby zaangażowane w codzienną pracę Fundacji „Pomóż Im”, aby przełamać się opłatkiem, złożyć świąteczne życzenia i spędzić miłe chwile podsumowując kończący się rok działalności, wspominając podopiecznych, których pożegnaliśmy oraz cieszyć się bliskością i wzajemną serdecznością. Kolejne spotkanie opłatkowe odbyło się w miniony piątek, 16 grudnia.

W dorocznym spotkaniu opłatkowym udział wzięli hospicyjni podopieczni wraz z rodzinami, członkowie zespołu Fundacji, którzy na co dzień się nimi opiekują oraz liczni przyjaciele – a w śród nich sponsorzy i darczyńcy, bez których pomocy nie bylibyśmy wstanie funkcjonować. Opłatek uświetnił swoją obecnością JE Ks. Arcb. Edward Ozorowski, który już po raz kolejny przełamał się opłatkiem z uczestnikami tego wygjątkowego spotkania. 

Cieszymy się, że po raz kolejny mieliśmy okazję spędzenia kilku magicznych godzin w tak szczególnym gronie, w duchu nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Wiglię Fundacji otworzyły wyjątkowe jasełka w wykonaniu przedszkolaków z Przedszkola „Na zielonej górce”, które aktywnie angażuje się w pomoc naszym podopiecznym, np. przy okazji Kampanii „Pola Nadziei”.