W minioną niedzielę, 18 grudnia w siedzibie WSAP odbyła się akcja  pod hasłem: “Uratujmy Święta” zorganizowana przez przedszkole “Marchewka” i Akademię Malucha.

W programie znalazł się wyjątkowy spektakl teatralny pod tym samym tytułem co wydarzenie, a zagrali w nim nauczyciele i dyrekcja obu placówek. To jedna z niewielu okazji, aby zobaczyć ich w tak niecodziennych rolach. Oprócz przedstawienia, w trakcie wydarzenia odbył się przy tym wyjątkowy kiermasz, na którym pojawiły się ozdoby choinkowe i świąteczne wyroby rękodzielnicze. Podczas akcji odbyła się zbiórka funduszy na rzecz podopiecznych Fundacji “Pomóż Im”. Dzięki hojności uczestników udało się nam zebrać dokładnie 5179,64 zł! Pieniądze zostaną przeznaczone na rzecz naszych hospicyjnych maluchów. 

Pragniemy serdecznie podziękować organizatorom i pomysłodawcom tego przedsięwzięcia: Przedszkolu „Marchewka” oraz Akademii Malucha, a także rodzicom, uczniom i nauczycielom obu placówek. To dzięki Wam opieka nad naszymi hospicyjnymi zuchami jest możliwa w takim zakresie i formie, w jakiej to czynimy. Dziękujemy!