Sieć drogerii Rossmann podsumowuje akcję „Pomagamy jak umiemy”. Produkty o wartości niemal 3,5 miliona złotych trafiają do 147 instytucji charytatywnych w całej Polsce. Wśród nich znalazła się również nasza Fundacja. Dziś do naszych magazynów trafiły gigantyczne ilości kosmetyków, artykułów drogeryjnych, środków czystości i produktów chemii gospodarczej. Wszystko o łącznej wartości 33 842,54 zł. Serdecznie dziękujemy!

W ramach tej niesamowitej akcji przedstawiciele drogerii w całej Polsce mogli wskazać organizacje charytatywne z ich regionów. Pracownicy sklepów Rossmann`a w: Łapach, Makowie Mazowieckim, Ostrołęce (oba sklepy), Ostrowi Mazowieckiej, Przasnyszu, Pułtusku, Sokółce, Wasilkowie, Wysokiem Mazowieckim i Wyszkowie wybrali właśnie nas. Robiąc zakupy w tych punktach można było pomóc dzieciom z naszego domowego hospicjum i ich rodzinom. Produkty, które otrzymaliśmy trafią do nich w ramach świątecznych paczek.

Jeszcze raz pragniemy z całego serca podziękować za okazane zaufanie i pamięć zarówno pracownikom drogerii jak i wszystkim klientom. Dziękujemy, że dostrzegliście, że to co robimy dla nieuleczalnie chorych dzieci z całego regionu jest tak szalenie ważne.