Jedyny w swoim rodzaju, doroczny Charytatywny Bal Andrzejkowy Fundacji „Pomóż Im” coraz bliżej. To wyjątkowa okazja, by połączyć świetną zabawę z niesieniem pomocy potrzebującym.

Zobaczcie, jak wyglądała jedna z poprzednich edycji… i dołączcie do nas w tym roku:

Wszystko wydarzy się 25 listopada w Restauracji Lipcowy Ogród w Białymstoku o godzinie 19.30. Ten wieczór zapowiada się naprawdę imponująco. Będzie pokaz energetycznego, tradycyjnego tańca z gorącego półwyspu apenińskiego – czyli Flamenco, prezentacja ekwilibrystycznych umiejętności barmańskich, utalentowany karykaturzysta, który stworzy niezapomniane portrety uczestników, a także: doroczna loteria fantowa, zabawa na parkiecie do białego rana i oczywiście wykwintne menu specjalnie ułożone na tę okazję przez znakomitego szefa kuchni.

Goście będą mogli uczestniczyć w licytacjach cennych przedmiotów. Na aukcję zostaną wystawione między innymi: obraz Rocha Urbaniaka i piłka oraz koszulka z autografami Roberta Lewandowskiego. W tym dniu tradycyjnie już uhonorujemy też statuetkami Mecenasa Dobroczynności tych, którzy aktywnie wspierają nas na co dzień.

Koszt jednoosobowego zaproszenia to 200 zł. Nie musimy dodawać, że całkowity dochód z wydarzenia przeznaczymy na wsparcie naszych hospicyjnych Podopiecznych.

Sprzedaż zaproszeń na bal oraz szczegóły dotyczące rezerwacji:
Inga Januszko – Manaches, Fundacja „Pomóż Im”.
tel. 609 442 497
mail: ingajanuszko@pomozim.org.pl

PS. Z rezerwacją zaproszeń nie warto zwlekać. Zostały dosłownie ostatnie wolne miejsca!