Wakacje powoli dobiegają końca, ale nasza doroczna akcja „Wyprawka od serca” wciąż trwa!

Co nas niezmiernie cieszy, niemal codziennie trafiają do nas kolejne przybory papiernicze, plecaki, artykuły szkolne… słowem – wszystko, czego potrzebuje uczeń w swojej szkolnej codzienności. Na nasz apel, już po raz trzeci, odpowiadają zarówno osoby prywatne, grupy znajomych i pracowników, którzy wspólnymi siłami kompletują zestawy, ale również firmy czy przedszkola.

Do pierwszego dzwonka pozostał dokładnie tydzień, zatem wciąż jest jeszcze wystarczająco dużo czasu, na wizytę w markecie lub sklepie z artykułami papierniczymi. Jednocześnie przypominamy, że można też nas wesprzeć w tym dziele wspomagając nas finansowo. Wystarczy przelew na dowolną kwotę dopisując w jego tytule Wyprawka od serca. Całość środków, które trafią do nas w ten sposób przeznaczymy na zakup niezbędnych materiałów szkolnych.

Podobnie jak w latach ubiegłych, kompletujemy wyprawki, które przed rozpoczęciem roku szkolnego trafią do domów naszych podopiecznych, a korzystać z nich będzie rodzeństwo naszych hospicyjnych zuchów.

Z całego serca dziękujemy wszystkim dotychczasowym darczyńcom i gorąco zachęcamy do włączenia się w tę doroczną akcję. Dziękujemy!