Mimo że cały tegoroczny Miesiąc Dobroczynności odbył się w praktyce online, daliśmy radę! Pisząc „daliśmy” mamy na myśli również Was. W akcję zaangażowało się wiele firm, osób i instytucji przekazujących nam swoje usługi lub przedmioty oraz masa ludzi, którzy za te prezenty zapłacili.

Wynik MD jest doskonały – Fundacja „Pomóż Im” zebrała 38 064 złotych. Ta kwota jest czystym zyskiem, po odjęciu bardzo niewielkich, niezbędnych kosztów. Środki przeznaczone będą na potrzeby podopiecznych prowadzonego przez nas domowego hospicjum dla dzieci.

Przypomnijmy, w poprzednich latach w ramach akcji przede wszystkim organizowaliśmy dwa wydarzenia – koncert i bal charytatywny. Tej jesieni było to niemożliwe. Ale, dzięki determinacji i pomocy kapitalnych ludzi, nie zrezygnowaliśmy.

Świetny efekt dały nasze aukcje z sercem. Spotkania z wyjątkowymi ludźmi ze świata show-biznesu, dziennikarstwa czy sportu okazały się strzałem w dziesiątkę. Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym, a szczególnie Kamilowi Piłaszewiczowi, który wolontarystycznie zajął się pozyskaniem wyjątkowych osób do współpracy.

Mieliśmy też atrakcyjne usługi (w tym instalację fotowoltaiczną od Elem i strony internetowe od Goglera) i przedmioty – tu furorę robił customowy rower Adama Zdanowicza i firmy alu-frost.

Ponad 9 tys złotych na rzecz hospicjum trafiło z charytatywnej aukcji obrazów „Podlaskie Impresje” organizowanej wspólnie z Podlaskim Instytutem Kultury. Tu również debiutowaliśmy online dzięki profesjonalnemu wsparciu platformy OneBid.

Było tego więcej – akcja „Drzwi Otwarte dla Serca” wśród firm, które są związane z portalem AskDom, dwa live’y z sercem z koncertami na żywo Acoustic Desires i The Dziemians czy „Zamawianie w Dobrej Atmosferze” z restauracją „Atmosfera”. To wszystko złożyło się na piękny wynik i wiele nowych, wartościowych relacji.

Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób dołożyli się do tego sukcesu serdeczne dzięki! Za rok Miesiąc Dobroczynności organizujemy ponownie. Kto chce do nas dołączyć J?

Zapraszamy do kontaktu:

miloszkarbowski@pomozim.org.pl

Nr tel. 609 442 497.