5 dni w drodze, ale za to jakiej przyjemnej i z jakimi radosnymi przystankami! Wszystkie marzenia z akcji „Nie tylko Święty daje prezenty” dojechały do naszych podopiecznych i ich rodzeństwa.

Fundacyjni Mikołaje i śnieżynki wyruszyli w coroczną podróż do rodzin Białostockiego Hospicjum dla Dzieci. Pod opieką hospicjum znajduje się obecnie już 35takich rodzin, a więc ten wyjazd wydaje się sporym wyzwaniem, ale… nie dla naszych wolontariuszy i zespołu. 77 prezentów dotarło do dzieci bez szwanku. Bezpiecznie było też podczas spotkań – odbyły się na podwórku lub w drzwiach mieszkań. Takie to czasy, ale nie zamierzamy narzekać. Dzieciaki były szczęśliwe, a ich uśmiechy zawsze wynagradzają każdą niedogodność.
Przypomnijmy tylko, że wszystkie prezenty zakupili, zapakowali i dostarczyli nam do siedziby darczyńcy, którzy czytali listy od podopiecznych Białostockiego Hospicjum dla Dzieci oraz od ich sióstr i braci.

To teraz o tym, kto brał w udział w tym zamieszaniu. Były firmy, szkoły i osoby. Po prostu ludzie z dobrymi sercami.
Dziękujemy:
Uczniom Zespołu Szkół Mechanicznych w Białymstoku, uczniom Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Mońkach, pracownikom Ikano Banku, pracownikom Rosti Poland, uczniom SP nr 5 i młodym piłkarzom z Akademii Piłkarskiej Talent Białystok, a także Edycie ze znajomymi, Katarzynie, Magdalenom, Karolinie, Gabrieli, Edycie i Marcinowi, Kamilom, Monice, Katarzynie, Mateuszowi, Basi, Gabrieli, Agnieszkom, Norbertowi, Dominice, Annie, Justynie, Małgorzatom, Jolantom, Łukaszowi, Piotrowi i Luizie. Imiona wystarczą, każdy z Was wie o kogo chodzi ;).

A tu można jeszcze wrócić do listów, które swoją szczerością, poruszyły Wasze serca. Do następnego roku!
Listy do Św. Mikołaja