Miesiąc Dobroczynności 2023 właśnie się rozpoczął. Jego głównym akordem, głośnym dosłownie i w przenośni, jest nasz Bal Andrzejkowy. Ale dzieje się znacznie więcej!

W tym czasie i Ty możesz zostać Aniołem

Miesiąc Dobroczynności – prolog

Właściwie start zaliczyliśmy już w październiku. Zwykle prologiem Miesiąca Dobroczynności jest występ utalentowanej artystycznie młodzieży z Artei. Tym razem trzeba było jednak to piękne wydarzenie przełożyć, ze względu na kontuzję jednej z głównych aktorek. Cóż, my najlepiej wiemy, że zdrowie jest najważniejsze.

Ale życie nie znosi próżni. W wolne miejsce ochoczo i z wigorem wskoczyli… seniorzy z Choroszczy, którzy zorganizowali zbiórkę podczas swojego święta. Osiągnęli czterocyfrowy wynik, czego serdecznie gratulujemy i za co równie z całego serca dziękujemy!

Wielka zabawa i przyjaciele

Wspomniany bal odbędzie się w sobotę 18 listopada. Mamy już sporą frekwencję, niemniej, przynajmniej w tej chwili, jeszcze znajdziemy trochę miejsc „last minute”. Zapraszamy, bo nie ma takiej drugiej imprezy w Białymstoku. Jakby tego nie ująć i jakkolwiek to brzmi… Po prostu nie ma!

W Miesiąc Dobroczynności zaangażowały się też nasze zaprzyjaźnione firmy: alu-frost i Aventus Group, które stworzyły własne akcje. Inni przedstawiciele biznesu: Bipol, Camedica i Yuniversal Podlaski są Partnerami Balu. Przy okazji tego wydarzenia wesprze nas w mniejszym zakresie w sumie kilkadziesiąt firm i organizacji!

Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy zorganizuje turniej charytatywny na rzecz Hospicjum dla Dzieci. Ponownie naszych podopiecznych wesprą też miłośnicy pokera, również poprzez charytatywne rozgrywki.

To nie wszystko! Na naszym koncie Allegro pojawiły się już aukcje, a będzie ich tylko więcej. Zapraszamy do licytowania!

Można też zorganizować urodzinową zbiórkę na facebooku albo – po prostu – odezwać się do nas. Wtedy wspólnie stworzymy pomysł na akcję.

Z tym wszystkim działamy do połowy grudnia!

Zeszłoroczny wynik Miesiąca Dobroczynności był totalnie rekordowy – po odjęciu wszystkich kosztów wyniósł 115 tysięcy 889 złotych! Wydaje się nie do przeskoczenia, ale… nie takie poprzeczki pokonywaliśmy. Codziennie widzimy jakich cudów dokonują nasi podopieczni. Dlaczego więc nie moglibyśmy dokonać własnych? Tym bardziej, że robimy to przecież dla nich :).

Z Waszą pomocą wszystko może się udać!

Zobacz stronę Miesiąca Dobroczynności

Czytaj także:

Jak kończył się poprzedni Miesiąc Dobroczynności