Miesiąc Dobroczynności Fundacji „Pomóż Im” zbliża się do końca, ale jego finał będzie wyjątkowy. Bo, właściwie, mamy kilka „finałów”.

Pierwszy finał z rynkiem nieruchomości

Zaczynamy 7 grudnia. Podczas pierwszego Białostockiego Panelu Nieruchomości – „Białostocki rynek nieruchomości – dziś i jutro” – odbędzie się aukcja na rzecz Hospicjum dla Dzieci. Firmy, pracownicy agencji, a także inne osoby zainteresowane nieruchomościami, na koniec wydarzenia mogą wylicytować m. in. eksperckie konsultacje czy koszulkę Jagiellonii z autografami piłkarzy. Start panelu o godzinie 17 w Nie Teatrze. Aukcję zaplanowano na 19.30.

Link do wydarzenia na Facebooku

Drugi finał z Podlaskim Instytutem Kultury

Dzień później, a więc już 8 grudnia czeka nas kolejna, niezwykła licytacja. Po raz czwarty, a „stacjonarnie” po raz drugi, wspólnie z Podlaskim Instytutem Kultury, organizujemy „Podlaskie Impresje”. Rodzimi twórcy nieodpłatnie przekazali nam obrazy. Ich cena zależy od wyniku licytacji, ale na pewno taka inwestycja w sztukę się opłaca. Można wyłapać prawdziwe perełki!

Miejsce aukcji to Białostockie Spodki, czyli siedziba Podlaskiego Instytutu Kultury. Data, 8 grudnia, godzina 18. Każdy wielbiciel malarstwa powinien tego dnia spotkać się z nami i – realizując swoją pasję – pomóc chorym dzieciom. Ta licytacja, to jedno z „dań głównych” Miesiąca Dobroczynności.

Link do wydarzenia i katalog obrazów

Miesiąc Dobroczynności – ostatni akord z WSFiZ

I wreszcie – 11 grudnia – Miesiąc Dobroczynności doczeka się kolejnego, wielkiego debiutu. Także z nazwy. Odbędzie się bowiem Wielka Świąteczna Aukcja Charytatywna. Miejsce piękne – Aula  Magna Pałacu Branickich w Białymstoku. Dzień – wolny – niedziela, godzina 18.

To wydarzenie zapowiada się po prostu pięknie. Jego pierwszą częścią będzie „Ta święta noc…” – koncert bożonarodzeniowy kolęd i pastorałek w wykonaniu Chóru Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku i solistów. Wystąpią: Małgorzata Trojanowska – sopran, Marta Sulikowska – Godlewska – fortepian, Ryszard Doliński – słowo mówione. Dyryguje Anna Moniuszko.

O godzinie 19 rozpocznie się natomiast aukcja charytatywna przedmiotów wykonanych podczas artystycznych warsztatów recyklingowych „Drugie Życie Krawata i Biżuterii”, przywracających nowym przedmiotom piękno i funkcjonalność.

Organizatorzy wydarzenia: Liderzy Eko-Zmian, Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Białymstoku, Business Club MBA WSFiZ. Partnerzy: Chór UMB, Fundacja „Pomóż Im”.

Link do strony akcji

Kolejny tydzień zapowiada się po prostu niesamowicie. Tyle instytucji i firm chce pomóc naszym podopiecznym! W ciągu kilku dni poczujemy tak wiele dobrej, świątecznej energii. Przekażemy ją dalej tym, którzy najbardziej jej potrzebują.

I – uwaga – Miesiąc Dobroczynności to także nasze aukcje internetowe. Nadal trwają. Zapraszamy do licytowania tutaj.

Koniecznie trzeba też zajrzeć tu – na stronę całej kampanii.

Czytaj też:

Bal nad wszystkie bale

Miesiąc Dobroczynności – startujemy!