Nasi podopieczni z Kliniki Onkologii i Hematologii UDSK w Białymstoku otrzymali za naszym pośrednictwem wyjątkowy prezent – kartki z pozdrowieniami wykonane własnoręcznie przez panie ze wsi Jaziewo.

Na początku października w remizie strażackiej we wsi Jaziewo odbyło się spotkanie pań z okolicznych miejscowości dzięki inicjatywie Pani Jolanty Kapla. Celem spotkania było własnoręczne wykonanie kartek z pozdrowieniami dla dzieci z oddziału onkologii w Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Białymstoku.

Oprócz prześlicznych kartek z mnóstwem pozytywnych myśli i szczerych życzeń każde dziecko dostało malowankę i puzzle. Te drobne prezenty choć na chwilę pozwolą przenieść się dzieciom w beztroski świat zabawy, którego tak bardzo brakuje im w tym trudnym czasie choroby.

Kartki i prezenty otrzymaliśmy w paczce i wraz z wolontariuszami rozdaliśmy je w miniony czwartek dla naszych podopiecznych w szpitalu. Dodatkowo tego dnia zorganizowaliśmy seans kinowy, podczas którego nie mogło oczywiście zabraknąć popcornu!

Bardzo dziękujemy Paniom za stworzenie tak wspaniałego daru dla naszych dzieci.