3 listopada oficjalną konferencją prasową zainaugurowaliśmy kolejną – trzecią już – edycję naszej szczególnej akcji – „Miesiąc Dobroczynności”.

Zaproszenie na zorganizowane w Restauracji „Lipcowy Ogród” śniadanie prasowe, przyjęli przedstawiciele praktycznie wszystkich najważniejszych redakcji z regionu, za co serdecznie chcemy podziękować.

Podczas tego niecodziennego briefingu „przy kawie”, rozmawialiśmy z dziennikarzami na temat planu na tegoroczną odsłonę naszego dzieła. Była to zarazem okazja do przekazania wielu dodatkowych informacji na temat naszej codziennej działalności i przedstawienia planów związanych z budową Arki- jedynego w swoim rodzaju ośrodka hospicyjnego dla dzieci.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia relacji z wydarzenia, która ukazała się w głównym wydaniu Obiektywu na antenie TVP3 Białystok. Obejrzyj materiał!

Tuż po wiadomościach, gościem w studio TVP, w programie Rozmowa dnia, był prezes Fundacji Arnold Sobolewski oraz dr hab. n. med. Adam Hermanowicz, szef medyczny FCMed. Zapraszamy do obejrzenia retransmisji online tego wywiadu.