Dzień Dziecka jest wyjątkowym dniem. Jest to święto radości, spontaniczności i beztroski. Dzień, w którym bezkarnie można zajadać się smakołykami, skakać pod same chmury i śmiać się na cały głos. I nie jest to tylko przywilej najmłodszych. Dziecko każdy z nas nosi w sobie – duży czy mały. Dziecko, które chce się bawić i śmiać, nie zwracając uwagi na dorosłe zasady i codzienne troski.

Maluchy leczone w Klinice Onkologii i Hematologii będące pod opieką Fundacji „Pomóż Im” często muszą stać się doroślejsze niż ich rówieśnicy. Wiedzą, co to ból, lęk, niepewność, bezsilność. Te trudne doświadczenia powodują, że często jak nikt inny doceniają drobne radości i są wdzięczne za proste przyjemności – zabawę, śmiech, poświęcony czas.

Ten magiczny czas Fundacja „Pomóż Im” zapełniła mnóstwem miłych chwil. Rozpoczęliśmy od wspólnego składania modeli samolotów. Było malowanie buziek, zabawa balonami. Zainteresowaniem cieszyła się wizyta żonglera, który uczył tej trudnej, cyrkowej sztuki. Dzieciakom szło świetnie! Magiczne chwile i dużo śmiechu zapewniła wizyta iluzjonisty. Słodkie babeczki wypełniły brzuszki naszych maluchów (i starszych też…). Każde dziecko dostało też prezent przygotowany i wybrany specjalnie dla niego.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć, jeśli chcecie zobaczyć jak Kasia zmienia się w tygrysa, tatę Norbiego w roli magika i wiele, wiele innych ciekawych momentów.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w pomoc i organizację Dnia Dziecka, Niech dziecko, które w Was mieszka, codziennie ma swoje święto!

W szczególności dziękujemy:
– Panu Janowi Szymonowi Piłasiewiczowi za niezwykły pokaz iluzji,
– Firmie „Twój Torcik” za przygotowanie pięknego, bajkowego babeczkowego tortu,
– Panu Rafałowi Kościukowi za zasponsorowanie tortu,
– Panu Adamowi Szymańskiemu za przeprowadzenie warsztatów klejenia modeli samolotów.