Ten dzień na długo pozostanie w pamięci małych pacjentów z Kliniki Onkologii… A to wszystko za sprawą atrakcji i emocji, jakie im towarzyszyły, a które przygotowaliśmy dla nich specjalnie z okazji Dnia Dziecka!

Największą rolę odegrali jednak goście, którzy zgodzili się dziś odwiedzić maluchy na oddziale. Jako pierwszy zjawił się u nich… czarujący Super Tomasz for Kids wraz z przeuroczą asystentką. Sztuczki magiczne, które wspólnie prezentowali zostawiały widzów z szeroko otwartymi buziami!

Niemniejsze wrażenie na uczestnikach wydarzenia zrobiła „Fotobudka w deche” – do wykonania sobie grupowego zdjęcia momentami ustawiały się długie kolejki chętnych, a mnogość dostępnych przebrań sprawiała, że trudno było o dwie takie same fotki.

Czas oczekiwania na zdjęcia umilało ustawione tuż obok stanowisko od infokioski.pl, na którym można było spróbować swoich sił w interaktywnych grach na dużym, dotykowym ekranie.

Rywalizacja pomiędzy uczestnikami była bardzo zacięta, a owoce – te wyświetlane na monitorze – krojono w oka mgnieniu. InfoKiosk podzielił się z nami również prezentami od firmy ArteHome.

Gdy już nieco ochłonęliśmy po tych atrakcjach przyszedł czas na kolejnych gości. Najpierw w klinice zjawili się strażacy a konkretnie jednostka JRG 1 – Posterunek Filia w Białymstoku, a tuż po nich – policjanci – antyterroryści z Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji w Białymstoku, którzy zaprezentowali dzieciakom sprzęt, jakiego na co dzień używają podczas akcji specjalnych łapiąc groźnych bandytów, a także opowiedzieli o tajnikach swojej pracy. Nie obeszło się rzecz jasna bez pamiątkowych zdjęć!

Przysłowiową wisienkę na torcie dzisiejszego dnia stanowiły zaś… tak, tak, oczywiście prezenty! Wszak cóż to byłby za dzień dziecka bez podarunków…
Coś dla dzisiejszych bohaterów przygotował rownież i osobiście wręczył nasz darczyńca – Michał. Dodatkowo, malowanki i specjalne uszy zapewniła nam firma Nutricia Medyczna. Dziękujemy!