Realizowany przez nas projekt pod nazwą: „Nadzieja zamiast kwiatów” nabiera prawdziwego rozpędu. W ostatnim czasie kolejni nowożeńcy postanowili wesprzeć nasze działania.

Pragniemy z całego serca podziękować: Sylwii i Piotrowi, Justynie i Jakubowi oraz Magdalenie i Łukaszowi za to, że w ostatnim czasie wspomogli nas prezentami z wesela oraz Monice i Michałowi za wsparcie finansowe.

Podarunki trafią do naszych podopiecznych z Hospicjum, ich rodzin i dzieci z Kliniki Onkologii. Co ciekawe, część spośród nich zostanie przekazana już jutro – 1 czerwca z okazji Dnia Dziecka.

Dziękujemy za ich ogromne i szczere serca, za pamięć o naszych maluchach w tak wyjątkowej chwili jak ślub.

Przypominamy, że Nadzieja Zamiast Kwiatów to propozycja skierowana do wszystkich organizujących wyjątkowe uroczystości: wesela, jubileusze, ale też wydarzenia związane ostatnim pożegnaniem najbliższych. Serdecznie zachęcamy, aby zaproponować swoim gościom i uczestnikom uroczystości, aby zamiast tradycyjnej wiązanki kwiatów, które zwykle wręcza się przy okazji różnych doniosłych momentów życia, przekazać na naszą rzecz darowiznę.

Więcej na ten temat przeczytacie tutaj