W środę, w samo południe byliśmy sprawcami niemałego zamieszania w Klinice Onkologii i Hematologii UDSK w Białymstoku… Wszystko z uwagi na… Dzień Dziecka! Korytarz i wszystkie sale, w których przebywają nasi onkologiczni, mali podopieczni aż kipiały od radości, uśmiechów oraz pozytywnej energii, którą im zanieśliśmy z tej okazji…

Wśród licznych atrakcji przygotowanych przez nas z myślą o dziecięcych pacjentach były m.in. warsztaty z Happy Day: autorskie dekorowanie ciasteczek, kulinarno – sportowe kalambury, tworzenie słodkiego logo na piłkarskie Mistrzostwa Świata.

Ponadto dzieciaki bez reszty pochłonęły wyjątkowe klocki konstrukcyjne i pokaz ogromnych baniek, w których… mógłby się zmieścić dorosły!

Świetną imprezę trzeba uwiecznić na zdjęciach. Jakżeby mogło więc zabraknąć interaktywnej fotobudki Selfi Mirror Fotolustro, w której każdy mógł zrobić śmieszne fotki. Były też oczywiście słodkości, o które z kolei zadbała Pijalnia Czekolady E.Wedel.

Za nami kilka godzin wspólnej, wspaniałej zabawy! Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację tego jedynego w swoim rodzaju Dnia Dziecka!

Dziękujemy za zdjęcia Magdalenie Pękala