Z ogromną radością chcielibyśmy podzielić się z Wami informacją o tym, że od nowego roku grono naszych stałych sponsorów poszerzyło się o kilkanaście wyjątkowych podmiotów!

Dlaczego stałe, comiesięczne wsparcie finansowe darczyńców jest tak ważne dla naszych małych podopiecznych? Ponieważ dzięki temu możemy opiekować się nimi tak dobrze jak tylko potrafimy. Prowadzenie Hospicjum, jak już wielokrotnie przypominaliśmy, to przedsięwzięcie kosztowne. Oczywiście, funkcjonujemy dzięki kontraktowi z NFZ oraz wpływom z uzyskiwanym dzięki przekazywanym przez Was 1% podatków. Ale… niestety to wciąż niewystarczające środki, które mogłyby w 100% pozwolić na finansowanie bieżącej działalności. Kontrakt i dochód z 1% to zaledwie 2/3 niezbędnych środków, pozostałą część musimy pozyskać w inny sposób. I dzieje się tak właśnie dzięki naszym cudownym sponsorom, którzy kierowani czysto altruistycznymi powodami, z potrzeby ogromnego serca, przepełnionego wrażliwością na los naszych maluchów postanowili co miesiąc nas wspierać.

W gronie naszych nowych przyjaciół znaleźli się:

1.Rolpol Ołdakowscy Sp.j.
2.Coral W.Perkowski J.Perkowski Sp.j.
3.Bio Serwis Sp. z o.o.
4.Pięć Dębów J.Skurski T.Skurski Sp.j.
5.Aqua-Tech Smilewicz Tuz Sp.j.
6.Samasz
7.Marko Katarzyna Markowska
8.JKE Jakub Kakareko
9.Serwis Blacharsko-Lakierniczy Janusz Kalicki i Wspólnicy Sp.j.
10.Gres Kutnik
11.CynkoMet
12.PUH Grafix – Subaru

Właścicielom, zarządom ale i pracownikom wszystkich firm razem oraz każdemu z osobna, w imieniu własnym, a jednocześnie w imieniu naszych małych, nieuleczalnie chorych podopiecznych pragniemy Wam podziękować! I oczywiście zachęcamy gorąco inne przedsiębiorstwa, aby szły za tym przykładem, bo potrzeby naszego Hospicjum, jak wiecie, są niestety niemałe…
Dziękujemy!