Kolejny tydzień przyniósł moc atrakcji dla małych pacjentów Kliniki Onkologii i Hematologii UDSK w Białymstoku, którzy znajdują się pod naszą troskliwą opieką.

Tym razem wraz z dziećmi, nasi wolontariusze zorganizowali „szpitalne” kino, w którym jak zwykle nie mogło zabraknąć popcornu. Ale to nie wszystko! Wspólnie z wolontariuszami oraz nauczycielami z VI Liceum Ogólnokształcącego w Białymstoku zorganizowaliśmy też wyjątkowo pasjonujące zajęcia plastyczne!

Największą nagrodą za czas spędzony w szpitalu są zawsze szczere i najpiękniejsze na świecie uśmiechy zmagających się z rakiem maluchów, które na dzięki temu mogą zapomnieć o ich jakże trudnej codzienności związanej z leczeniem.

Niezawodni wolontariusze Fundacji odwiedzają dzieci z Kliniki systematycznie. Jesteśmy tam co tydzień, organizując czas, zabawy, zajęcia i zapraszając ciekawych gości. Nasza wizyta zawsze spotyka się z piękną i wzruszającą wdzięcznością oraz radością. To niesamowite, jak maluchy z UDSK czekają na kolejne spotkanie…