Wielu spośród Was miało już przyjemność zobaczyć, a nawet otrzymać nasz najnowszy kalendarz. Tym razem, motywem przewodnim stała się rodzina – jako najsolidniejsze oparcie dla hospicyjnego malucha.

Tegoroczna koncepcja kalendarza to format A6, wersja typowo „biurkowa”. W przeciwieństwie do poprzednich naszych wydań, w tym roku postanowiliśmy wydać kalendarz bezpłatnie. Jest to jednak wersja limitowana, która trafiła już do rodzin naszych podopiecznych, darczyńców oraz sponsorów a także wszystkich przyjaciół naszej Fundacji, bez pomocy których tak trudno by było nam funkcjonować.

Z tego miejsca z całego serca pragniemy podziękować bliskim naszych podopiecznych za gościnne i serdeczne przyjęcie realizujących ten projekt fotografów. Zdjęcia do kalendarza wykonali: Monika Woroniecka, Przemek Sejwa, Michał Obrycki.

Kalendarz został wydrukowany przez spółkę Multi Packaging Polska, która już po raz kolejny zrobiła to zupełnie za darmo… Pragniemy serdecznie podziękować władzom i pracownikom firmy za zaangażowanie i ogromną pomoc, jaką znów otrzymaliśmy przy realizacji tego wydawnictwa.