Maria Niklińska i Przemysław Cypryański – zwycięzcy Wielkiego Testu o Kościuszce – telewizyjnego show zrealizowanego przez TVP1 – zdecydowali o przekazaniu głównej nagrody – kwoty 30 tysięcy złotych – na rzecz naszych podopiecznych!

Wiadomość o swojej decyzji, którą zakomunikowali laureaci zabawy na wizji podczas odbierania symbolicznego czeku, kompletnie nas zaskoczyła i co jasne ogromnie uradowała!

To dla nas nie tylko wielki powód do radości – bo takich „prezentów” – nie otrzymujemy przecież na co dzień, ale również wzruszenie, że nasza działalność, to co na co dzień robimy, jest dostrzegane i doceniane przez osoby znane z pierwszych stron gazet.

Pragniemy z całego serca, w imieniu naszych podopiecznych gorąco podziękować Marii Niklińskiej i Przemysławowi Cypryańskiemu za ten niewiarygodny gest! Dzięki tym środkom możemy jeszcze lepiej opiekować się hospicyjnymi maluchami. 30 tysięcy złotych – niemal tyle kosztuje miesięcznie rehabilitacja naszych podopiecznych. Tyle też Fundacja musi wydawać przez 6 miesięcy, aby sfinansować dojazdy zespołu medycznego (lekarz, pielęgniarki, rehabilitanci) do hospicyjnych domów w całym regionie.

Obejrzyj finałowy odcinek Wielkiego Testu o Kościuszce.