Dzięki pasji i zaangażowaniu Oliviera Janiaka, któremu niezmiennie od 2007 roku udaje się zgromadzić w jednym miejscu i czasie najjaśniejsze gwiazdy polskiego show – biznesu co roku wydawany jest specjalny kalendarz Dżentelmeni.

To projekt charytatywny, a dochód ze sprzedaży kalendarzy jest przekazywany organizacjom non – profit z całego kraju. W czerwcu br. Dżentelmeni przekazali na rzecz naszej Fundacji okrągłe 50 tysięcy złotych ze sprzedaży ubiegłorocznego wydania.

Środki, tak bardzo potrzebne w codziennej pracy na rzecz naszych podopiecznych zostały wydatkowane na zakup sprzętu rehabilitacyjnego i materacy przeciwodleżynowych. Dodatkowo sfinansowaliśmy 500 zabiegów rehabilitacyjnych naszym podopiecznym z całego makroregionu – czyli dwa miesiące rehabilitacji.

W imieniu własnym, ale przede wszystkim, w imieniu tych, którzy nie mogą tego uczynić osobiście – naszych maluchów – pragniemy wam z całego serca podziękować za darowiznę.

Dodatkowo, nasi podopieczni 23 września mogli przyjechać na sesję zdjęciową, aby z bliska przyglądać się pracy gwiazd na planie do kolejnego wydania na 2015 rok.

Dziękujemy!