Praca dla pielęgniarek / pielęgniarzy. U nas, czyli w Fundacji „Pomóż Im”, a już najbardziej konkretnie rzecz ujmując w Hospicjum dla Dzieci. Ogłaszamy rekrutację.

Poniżej szczegóły oferty.

Główne zadania w opiece hospicyjnej:

– wykonywanie czynności pielęgnacyjnych zgodnie z obowiązującymi procedurami w domu pacjenta,

– prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi przepisami,

– współpraca z lekarzami, rodziną chorego, członkami zespołu terapeutycznego.

Oczekujemy:

– aktualnego prawa wykonywania zawodu,

– umiejętności pracy w zespole,

– orientacji na Pacjenta, empatii, wysokiej kultury osobistej,

– dobrej organizacji pracy własnej,

– prawa jazdy kat. B (wymóg konieczny),

– mile widziany kurs opieki paliatywnej lub pielęgniarstwa rodzinnego.

Oferujemy:

– ciekawą, odpowiedzialną i samodzielną pracę,

– możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w kursach i szkoleniach,

– warunki finansowe do uzgodnienia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (CV, list motywacyjny, zgoda na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji) na adres biuro@pomozim.org.pl

Więcej informacji pod nr telefonu: 85 66 22 003.

Czytaj także:

Filmowe życzenia od rodzin dla zespołu pielęgniarskiego