Przekaż 1% ciężko chorym dzieciom.

Sprawdź, jak to zrobić

Pozwól sercu działać – Miesiąc Dobroczynności 2020

Rehabilitacja podopiecznych Białostockiego Hospicjum dla Dzieci to najbardziej kosztowna część opieki, która nie jest refundowana. Jej brak lub niedostatek oznacza przykurcze mięśniowe, odleżyny, wykrzywienie kręgosłupa leżącego dziecka. Może dojść do przemieszczenia narządów wewnętrznych i problemów z oddychaniem. Regularna rehabilitacja pozwala na zdecydowaną poprawę komfortu życia chorych dzieci oraz zmniejszenie ich dolegliwości bólowych.

Zapraszamy do udziału w naszych akcjach w ramach Miesiąca Dobroczynności, który potrwa do grudnia. Działamy, mimo epidemii i obostrzeń. Uniemożliwia nam to wiele rozwiązań, sporo akcji musieliśmy odwołać. Ale potrzeby podopiecznych domowego hospicjum są stałe. Dla nich pracujemy nad nowymi pomysłami.

Dołącz do nas. A, jeśli czujesz się na siłach i chcesz zorganizować z nami własną akcję, czekamy na Twój sygnał. Jesteśmy gotowi na uczciwą, owocną współpracę z przedstawicielami biznesu lub organizacji, którzy chcą wspólnie pełnić z nami misję niesienia pomocy najbardziej potrzebującym.

Napisz do nas lub zadzwoń:

miloszkarbowski@pomozim.org.pl

Tel: 609 442 497

Przekaż 1%, rozlicz podatek online
WP Popup