Miesiąc Dobroczynności 2020

MD_aukcje_z_sercem

Aukcje z sercem

Wylicytuj niezwykłe spotkanie, usługę albo przedmiot. Możesz mieć profesjonalną stronę internetową, luksusowe auto na weekend albo po prostu świetną książkę z dedykacją autora. Spraw sobie, bliskim, a może swojej firmie piękny prezent pomagając naszym dzielnym dzieciakom.

drzwi_otwarte

Drzwi otwarte dla serca

Portal askdom.pl i zorganizowane wokół niego firmy, mają gest! W okresie od 10 listopada do 10 grudnia z każdej dokonanej transakcji (np. wynajem czy sprzedaż nieruchomości) oddadzą na rzecz podopiecznych hospicjum ustaloną przez siebie kwotę lub zorganizują własne wewnętrzne zbiórki. Może wybierając biuro skierujecie się do tego z gestem? To jest miesiąc z dobrym ruchem w  nieruchomościach!

17_Robert_Szczebiot

Podlaskie Impresje

Po raz drugi, wspólnie z Podlaskim Instytutem Kultury, organizujemy aukcję obrazów, z której cały dochód przeznaczony zostanie na potrzeby podopiecznych Białostockiego Hospicjum dla Dzieci. Tym razem odbywa się online, za pomocą profesjonalnej platformy aukcyjnej OneBid, która nieodpłatnie udostępniła nam swoją wirtualną przestrzeń. W ubiegłym roku zebraliśmy podczas aukcji stacjonarnej 12 410 złotych. Czy teraz – licytując online – uda nam się przebić tę kwotę?

puszka_dobra_kafelek

Wirtualna puszka dobra

Jeśli uważasz, że pomoc naszym podopiecznym jest ważna, że warto poświęcić jej post na Facebooku i przykuć uwagę Twoich znajomych – utwórz zbiórkę. Może urodzinową, a może bez okazji. Utworzenie zbiórki jest proste, nic nie kosztuje i sprawi Ci wiele satysfakcji. Zapewniamy jasną instrukcję, grafikę i przykładowy opis.

Gogler

Wejdź do sieci... pomagania

Firma Gogler ma ręce pełne roboty, ale postanowiła, że dołoży sobie pracy, z której przychód trafi na rzecz chorych dzieci. Dla zwycięzców aukcji wykona profesjonalną stronę internetową. Robota obejmuje: koncepcję kreatywną strony oraz jest stworzenie, a także opłacenie domeny i serwera na rok. Mamy trzy takie vouchery! Poniżej link do jednego z nich, reszta na ogólnej stronie Aukcji z Sercem.

pomaganie_w_dobrej_atmosferze

Zamawianie w dobrej Atmosferze

Zjedz smacznie i pomagaj! Restauracja „Atmosfera”, która mieści się w Białymstoku przy ul. Warszawskiej 30, w każdy poniedziałek i wtorek listopada (9, 10, 16, 17, 23, 24 i 30.11) przekaże na rzecz naszych podopiecznych 10 % od wszystkich zamówień. Akcja miała się odbyć w lokalu, ale ze względu na obostrzenia, restauracje są zamknięte Frowning Face on WhatsApp 2.20.198.15. Póki co, działamy więc na dowóz lub odbiór osobisty. Zamówienia pod numerem 500 692 242. Menu znajdziecie na facebookowym profilu restauracji. Smacznego!

alufrost rower

Czarodziejski rower

do wzięcia

Adam Zdanowicz tworzy rowerowe cuda. Dzięki jego talentowi i wielkiemu sercu firmy alu-frost powstało takie arcydzieło, które wystawiliśmy na aukcję. Zakończyła się jako pierwsza – 30 listopada wirtualny młotek „stuknął” przy kwocie 5 500 złotych.

acoustic_desires

Live z sercem

Organizujemy transmisje live za pośrednictwem mediów społecznościowych, podczas których zbieramy środki na rehabilitację. Wspierają nas utalentowani, wyjątkowi lokalni artyści. W sobotę, 28.11, wystąpił zespół Acoustic Desires. Podczas klimatycznego koncertu muzycy zebrali ponad 1000 złotych. A 17.12 zagrają The Dziemians! Śledźcie na bieżąco nasz fanpage, by nic nie przegapić 🙂.

Teraz weź łyk kawy i… stwórz z nami własną akcję

Weź łyk kawy i… stwórz

z nami własną akcję

Do Miesiąca Dobroczynności może dołączyć każdy. Sposobów jest bez liku. Można podzielić się odrobiną zysku z działalności, zorganizować specjalną akcję w danym dniu czy tygodniu, dorzucić coś na licytację… I wcale nie zachęcamy do wielkich poświęceń. Czasy są trudne i docenimy nawet skromne wsparcie, na miarę możliwości. Na pewno wypracujemy wspólny pomysł i wypromujemy Twoje działanie. Nie ma granic kreatywności, gdy chodzi o prawdziwe dobro. A ono zawsze wraca!

X
} ?>