Zawieś bombkę na wirtualnej choince białostockiej Gazety wyborczej i pomóż nam sfinansować zakup pediatrycznych łóżek rehabilitacyjnych, które trafią do domów naszych hospicyjnych podopiecznych.

W piątek, 8 grudnia wystartowała kolejna – już ósma – edycja autorskiej akcji dziennikarzy Gazety Wyborczej pod hasłem: „Choinka darczyńców”. Nie ma takich słów, które są wstanie oddać naszą wdzięczność za to, że nasze Hospicjum stało się już po raz kolejny beneficjentem tego przedświątecznego przedsięwzięcia.

Przypomnijmy, w ubiegłym roku dzięki zaangażowaniu wielu podlaskich firm, osób publicznych ale też prywatnych, które kupując a następnie „wieszając” na wirtualnym drzewku charytatywne ozdoby mogliśmy zakupić wyposażenie do gabinetu ginekologicznego tworzonego z myślą o prowadzonej i rozwijanej przez nas opiece perinatalnej.

W tym roku pieniądze, które trafią do nas dzięki wielkim sercom darczyńców chcemy przeznaczyć na zakup specjalistycznych pediatrycznych łóżek rehabilitacyjnych, które będziemy montowali w domach naszych hospicyjnych dzieci na czas i przebywania pod naszą opieką.

Zasady „Choinki darczyńców” są niezmienne od początku. Począwszy od 8 grudnia, codziennie na stronie: bialystok.wyborcza.pl oraz w piątki (15 i 22.12) w papierowym wydaniu ,,Magazynu Białostockiego” Gazety Wyborczej będzie publikowane świąteczne drzewko, na którym codziennie pojawiać się będą kolejne zakupione przez darczyńców ozdoby. Aktualizacja odbywać się będzie codziennie, poza weekendami do godziny 17.00.

Podsumowanie akcji i w pełni ustrojona choinka ukaże się w wigilijnym wydaniu „Magazynu” w piątek, 22 grudnia.

Ceny ozdób:

średnia bombka – 200 zł

duża bombka – 300 zł

ogromna bombka – 500 zł

dzwonek – 1.000 zł

Jak co roku, finałem będzie licytacja specjalnej ozdoby – czyli Gwiazdy, którą redakcja umieści na wierzchołku drzewka. Można ją licytować już od dziś. Za większe wpłaty Gazeta zawiesi dzwonek, a na koniec, najbardziej hojny darczyńca otrzyma Gwiazdę.

Wpłatę za ozdoby należy przesłać na konto Fundacji „Pomóż Im” na rzecz Dzieci z Chorobami Nowotworowymi i Hospicjum dla Dzieci: Bank Millennium 44 1160 2202 0000 0000 9776 5536, w tytule przelewu wpisując „CHOINKA DARCZYŃCÓW”. Następnie należy przesłać na adres e-mail: monika.miedzinska@bydgoszcz.agora.pl potwierdzenie wykonania przelewu i dołączyć też logo w formacie: JPG, CDR, EPS, TIFF. Potwierdzenie wpłaty można też dostarczyć osobiście do siedziby redakcji Gazety przy Branickiego 17.

Dział reklamy Gazety zachęca też do udziału w akcji w innej formie – zamawiając i wykupując reklamę z życzeniami świątecznymi w wigilijnym wydaniu dziennika. Część zysków ze sprzedaży reklam redakcja przekaże na naszej Fundacji.

Z całego serca w imieniu własnym oraz naszych hospicyjnych podopiecznych gorąco zapraszamy do włączenia się w to piękne dzieło i z góry dziękujemy za okazane wsparcie!

Szczegóły pod numerami telefonów: 85 74 78 121 i 85 74 78 111.