To nie był zwyczajny początek tygodnia. Dzień wypełnił nam uśmiech i ogromna radość przepełniająca serce. A wszystko za sprawą naszej małej Juleczki.

W niedzielę Julia obchodziła swoje pierwsze urodziny. Dziś odwiedziliśmy małą jubilatkę w jej domku. Przywieźliśmy ze sobą moc pozytywnej energii, szczere życzenia i oczywiście… prezenty. Julia otrzymała od nas pozytywkę oraz zabawki. Na urodzinowym przyjęciu nie mogło zabraknąć tortu, życzeń i odśpiewanego sto lat!

Julia zaś odwzajemniła się swoim pięknym uśmiechem i radością płynącą z jej magicznych oczek. Sprawiła, że cudowny nastrój udzielił się nam na długie poniedziałkowe godziny. Julia jest nasza podopieczną od października 2016 roku. Uwielbia bawić się swoją lewą rączką. Długimi minutami uważnie się jej przygląda, obserwuje i próbuje nowych gestów. Jak każda mała księżniczka najbardziej na świecie lubi jednak być noszona na rękach. Jak to księżniczka… 🙂 Julcia to wyjątkowy maluch – jest niebywale radosna, zawsze uśmiechnięta i chętna do zabawy. Zaraża nas swoją szczerą radością płynącą wprost z jej magicznych oczek!

Julciu, życzymy Ci samych radosnych chwil, a przede wszystkim wiele siły i zdrówka!