Podsumowaliśmy "Miesiąc Dobroczynności" | Fundacja "Pomóż Im" na rzecz Dzieci z Chorobami Nowotworowymi i Hospicjum dla Dzieci w BiałymstokuKilka miesięcy pracy, setki telefonów, dziesiątki spotkań i tyle samo rozmów nie poszło na marne! Dzięki wyjątkowej postawie Białostoczan – którzy po raz kolejny dowiedli, że serca mają pełne wrażliwości, w ciągu całego „Miesiąca Dobroczynności” udało się nam zebrać dokładnie 52 894,13 zł.

To kwota, jaka trafiła m.in. do 25 puszek, które dzięki zaangażowaniu wielu naszych wiernych partnerów były ustawione przez cały listopad w gabinetach lekarskich, sklepach, restauracjach, punktach usługowych. To także środki, które przyniósł wyjątkowy koncert charytatywny, który zainaugurował tę doroczną akcję oraz charytatywny Bal Andrzejkowy.

A pieniądze – zwłaszcza teraz – w okresie zimowym są wyjątkowo potrzebne. Dzięki tym środkom zakupiliśmy opał na całą zimę dla 8 naszych hospicyjnych rodzin. Pozostałe pieniądze zostały przeznaczone na stworzenie gabinetu ginekologicznego z prawdziwego zdarzenia, dzięki któremu nasz dotychczasowy punkt konsultacyjny Hospicjum Perinatalnego będzie mógł wreszcie zmienić się w prawdziwe Hospicjum.

Bez specjalistycznej aparatury, dzięki której mamy które dowiedziały się o letalnej wadzie płodu będą objęte fachową pomocą ginekologiczno – położniczą byłoby w praktyce niemożliwe. Ale to wszystko dzięki Państwu, Państwa hojności i wielkim sercom.

Ten finalny, wspólny efekt nie byłby też możliwy bez ogromnej pomocy jaką – jak zwykle – otrzymaliśmy od kierownictwa i pracowników Opery i Filharmonii Podlaskiej. Dodatkowo, rezultat byłby zgoła inny bez firmy Nutritia – sponsora naszego balu. Wszystkie te elementy złożyły się na efekt, który z radością możemy Państwu dziś zaprezentować!

Ale przede wszystkim to dzięki Państwu. Dzięki temu, że uczestniczyliście w szczególnym koncercie Marka Torzewskiego, że wspólnie bawiliście się z nami podczas Andrzejek, pomagając zarazem naszym maluchom, to wreszcie, dzięki Waszym datkom wrzucanym do puszek. Dlatego pragniemy z całego serca Wszystkim Wam podziękować!

Koncert Marka Torzewskiego zainaugurował „Miesiąc Dobroczynności”. Czytaj relację.

Koszulka „Lewego” na licytacji! Zobacz, co licytowali goście balu nadrzejkowego!

Bawili się i pomagali. Kolejne Andrzejki charytatywne za nami. Zobacz!

Zobacz, ko w tym roku zaangażował się w „Miesiąc Dobroczynności”. Sprawdź, gdzi stały nasze puszki!