Spotkanie z gwiazdami, zwiedzanie sceny i oglądanie na żywo programu w warszawskim studiu – tego z pewnością długo nie zapomną podopieczne Fundacji „Pomóż Im”, które w sobotę, 17 maja na zaproszenie Macieja Musiała uczestniczyły w transmisji na żywo półfinału III edycji programu TVP „The Voice of Poland”. Karolina, Agnieszka i Agata, o których mowa, chorowały na nowotwór i były pacjentkami białostockiej kliniki onkologii dziecięcej. Choć leczenie zakończyło się sukcesem, dziewczyny muszą regularnie zgłaszać się na badania do kliniki.

Wyjazd do Warszawy zorganizowała Fundacja „Pomóż Im”. Uczestnictwo w programie na żywo było możliwe dzięki zaproszeniu Macieja Musiała, gwiazdy m.in. serialu „Rodzinka.pl”, za które serdecznie młodemu artyście dziękujemy. Dziewczyny miały okazję spotkać się z jurorami programu, m.in. z Justyną Steczkowską i Marysią Sadowską oraz półfinalistami. Po zakończeniu programu była również chwila na brylowanie na scenie i wypróbowanie jurorskich foteli.

Dziewczyny szczęśliwe i pełne emocji wróciły do swoich domów późno w nocy. Grunt, że ich faworyt – Juan Carlos Cano – wszedł do finału!