Białostocka aktorka i wokalistka – Monika Dryl – zwyciężyła w kolejnym odcinku telewizyjnego show pn. „Twoja twarz brzmi znajomo”. Nagrodę – czek na kwotę 10 tysięcy złotych przekazała naszej Fundacji!

Życie po raz kolejny pisze własne scenariusze. Wczorajsza noc pokazała, że niespodziewane sytuacje mogą się nam przydarzyć zawsze i wszędzie. Tak właśnie się stało tym razem, gdy znakomita polska aktorka i wokalistka, pochodząca z Białegostoku, Monika Dryl odbierając nagrodę za wygranie kolejnego odcinka cieszącego się niesłychaną popularnością programu telewizyjnego ogłosiła, że kwota 10 tysięcy złotych trafi do naszej Fundacji.

Nie potrafimy ukryć wzruszenia i radości. To niespodziewana i jakże piękna informacja, szczególnie dla naszych podopiecznych! To przepiękny i szlachetny gest, który dowodzi jej wielkiego serca i przywiązania do naszego miasta. To też dowód na to jak wielu wspaniałych przyjaciół i ludzi jest wokół nas, wokół Fundacji i naszych maluchów.

Pani Moniko, nie ma słów, które mogłyby w pełni oddać naszą wdzięczność. Bardzo dziękujemy, najpiękniej jak to tylko możliwe!

Monika Dryl (ur. 12 października 1979 w Białymstoku) – polska aktorka i wokalistka. Wychowanka Studia Piosenki Jerzego Tomzika w Białymstoku. Ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie w 2002. Aktorka Teatru Narodowego w Warszawie. Laureatka III nagrody Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu w 2001 roku oraz I nagrody festiwalu Pamiętajmy o Osieckiej w 2003. Grała w filmie Jasminum Jana Jakuba Kolskiego. Uczennica Szkoły Muzycznej II st. w Warszawie, w klasie śpiewu. Założycielka i wokalistka zespołu Themonika quintet. Uczestniczka wielu warsztatów tanecznych, aktorskich, wokalnych. Wzięła udział w nagraniu płyty Herbaciane Nonsensy w radiowym studiu Trójki im. Agnieszki Osieckiej u boku m.in. Ewy Bem, Grażyny Łobaszewskiej, Anny Serafińskiej, Grzegorza Turnaua, Andrzeja Dąbrowskiego. W 2008 wzięła udział w trzeciej edycji programu Jak oni śpiewają, zajęła 8. miejsce. (źródło: Wikipedia)
fot. wp.pl