Udało się! Dzięki ofiarności sponsorów i osób prywatnych przygotowaliśmy plecaki wypełnione wszystkimi niezbędnymi przyborami szkolnymi. W sumie udało się nam przekazać kilkanaście Wyprawek.

Wyprawki trafiły w tym tygodniu do rodzin naszych podopiecznych. Ale to nie wszystko! W piątek, 28 sierpnia dotarły do nas kolejne „Wyprawki wypełnione nadzieją”. Zupełnie się tego nie spodziewaliśmy, a tu proszę! Dzięki naszym darczyńcom, ich ogromnemu sercu i wrażliwości: Emilii i Bartkowi Kowalewskim, Natalii Zaręba- Bezylek, Edycie Kossakowskiej, Andrzejowi Boguckiemu, Tatianie Bezylek, Joannie Podbielskiej i Anecie Dzieniszewskiej możemy odpowiednio wyekwipować do szkoły kolejne nasze maluchy! To, jak wiele miłości i serdeczności spływa na naszych podopiecznych naprawdę napawa wielką radością! Ogromnie Wam dziękujemy!

Chcemy kontynuować tę akcję również za rok. Stawiamy sobie ambitny plan, aby w przyszłym roku szkolnym przygotować aż 50 wyprawek wypełnionych nadzieją, które trafią do dzieci znajdujących się pod naszą opieką – bo to nie tylko podopieczni hospicjum – ale również ich rodzeństwo.