W dniu ich święta – wszystkich mam na świecie – nie mogło nas zabraknąć również w Klinice Onkologii i Hematologii UDSK w Białymstoku, gdzie przy łóżkach swoich ukochanych szkrabów walczących z nowotworami czuwają niemal bez przerwy ich mamy…
Z okazji ich święta zrobiliśmy (jak zwykle) małą (i miłą) niespodziankę.

Chcieliśmy zadbać o to, aby w ty, szczególnym dniu poczuły się zupełnie wyjątkowo. W związku z tym zaprosiliśmy na Onkologie prawdziwych wirtuozów wizażu! Paniami profesjonalnie zajęły się wizażystki z Wyższej Szkoły Kosmetologii i Ochrony Zdrowia w Białymstoku oraz fryzjerki z zakładu fryzjerskiego Kameleon. Ale to nie wszystko! Efekty zmian, którym poddały się mamy, uwiecznialiśmy na fotografiach. W tej super-wyjątkowej sesji zdjęciowej mamom towarzyszyły oczywiście ich pociechy!

Podczas gdy mamami zajmowali się nasi zaprzyjaźnieni specjaliści od piękna maluchom w tym czasie towarzyszyli nasi wolontariusze, którzy zorganizowali im specjalne zajęcia plastyczne. Dzieci wykonały ramki do zdjęć, które na zakończenie tego dnia wręczyły swoim ukochanym mamusiom.
W takim dniu jak ten, nie mogło oczywiście zabraknąć sympatycznych upominków. Panie otrzymały od nas specjalne ręczniki z napisem „Mama” ufundowane przez firmę Greno oraz zestawy kosmetyków od Starej Mydlarni z Galerii Jurowiecka.