Oazę Radości stworzyliśmy dla wojowników z Kliniki Pediatrii Onkologii i Hematologii UDSK w Białymstoku. Wierzymy, że pomoże im w terapii i da im wiele chwil szczęścia, a rodzicom trochę wytchnienia. A przy okazji, jak się okazało, projekt doczekał się bardzo prestiżowej nominacji.

Plac zabaw pod onkologią znalazł się w gronie trzech nominowanych do Podlaskiej Marki Roku w kategorii społeczeństwo! To niezwykłe wyróżnienie, bo w fazie eliminacji odpadło bardzo wiele wartościowych projektów. To było niesamowicie gęste sito. Tym bardziej cieszy nas fakt, że złożona z ekspertów kapituła doceniła istotność tej inwestycji.

Awans do grona nominowanych w kategorii oznacza również kwalifikację do plebiscytu „Podlaska Marka Konsumentów”. Tu, w głosowaniu internetowym, rywalizują wybrane projekty ze wszystkich kategorii – w sumie 27. I tu właśnie możecie nas wesprzeć :). Głosowanie jest proste, wystarczy wpisać nr telefonu, na którym otrzymacie kod, jaki potem należy wpisać w odpowiednią rubrykę. Rywale są niezwykle mocni, ale… codziennie widzimy u nas wspaniałe cuda, dlaczego nie miałby się wydarzyć kolejny, tym razem w głosowaniu?

Głos na Oazę Radości można oddać do 24 listopada tutaj.