Mimo obecnych utrudnień, które hamują wiele naszych działań, udało się. Wreszcie. Pokazujemy Wam nasz nowy spot. To zapis niezwykłego spotkania. Znane osoby ze świata telewizji i mediów społecznościowych poznały podczas niego historie naszych dzieci i rodzin. W spocie zobaczycie ich reakcje i co mają do powiedzenia. Ten dzień zapamiętamy na długo, a dzięki Krzyśkowi Kiziewiczowi, powstał z tego wyjątkowy materiał filmowy.

W spotkaniu udział wzięli: Olivier Janiak, Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan, blogerzy – Janek Dąbrowski, Paulina i Michał Będźmirowscy (Modna Mama i Modny Tata), Anna Skura („Whatannawears”) oraz modelka Edyta Zając. Narratorką spotu i inspiracją całego wydarzenia była Marta Wojtal. Wspaniały fotograf i nasza ambasadorka, która ma w sercu tyle dobra, co w głowie marzeń. Dziękujemy, że pomaga je spełniać także naszym rodzinom.

W drugiej połowie kwietnia, a w tym roku, w związku z epidemią koronawirusa, także w maju, rozliczy się około 1/3 wszystkich podatników. Być może ten film sprawi, że będą wśród nich ci, którzy 1% swojego podatku przekażą naszym podopiecznym. Mimo szaleństwa, jakie teraz panuje, dzieci trzymają się dzielnie. Przeszły już tak wiele, że są dużo silniejsze niż komukolwiek mogłoby się wydawać. Ale bez wsparcia sobie nie poradzą. Jesteśmy z nimi cały czas, Wy również o nich nie zapominajcie.