W tym roku dzieciaki odwiedzaliśmy w ich rodzinnych domach. Z całego serca dziękujemy wszystkim rodzinom za tak ciepłe i życzliwe przyjęcie – za to, że na nas czekaliście i zrobiliście wszystko, byśmy się u Was czuli jak w domu!

W naszej galerii publikujemy kilka zdjęć zza kulis autorstwa fotografa Moniki Woronieckiej. Aby dotrzeć do wszystkich Bohaterów tegorocznej edycji, przejechaliśmy łącznie prawie 700 km.

Zdjęciami Marty Wojtal zajmie się teraz Michał Jan Borucki, przegenialny rysownik, którego obrazy mogliście już podziwiać przy okazji poprzedniej odsłony kalendarza „Bohater vs bohater”. Z niecierpliwością czekamy na rezultaty tej współpracy!

Wszystkim osobom zaangażowanym w projekt i przede wszystkim rodzinom, które nas tak fantastycznie przyjęły jeszcze raz z całego serca DZIĘKUJEMY!

Kalendarz „Nasi bohaterowie” będzie miał swoją oficjalną i wielką premierę podczas inauguracji „Miesiąca Dobroczynności”, w trakcie specjalnego, charytatywnego koncertu De Mono Symfonicznie, który odbędzie się 5 listopada w Operze i Filharmonii Podlaskiej. Więcej informacji na ten temat znajdziecie na specjalnej stronie, dedykowanej temu wydarzeniu. Zapraszamy!