Kolejna – 6 już edycja ogólnopolskiej Kampanii społecznej „Pola Nadziei” ruszą już niebawem. 16 października w Auli Wydziału Nauk o Zdrowiu UMB zainaugurujemy oficjalnie nową odsłonę naszego Wspólnego dzieła! A kilka dni później – 20 października uroczysta inauguracja akcji odbędzie się natomiast w Łomży.

Jak co roku będziemy sadzić cebulki żonkili – symbol nadziei. W tym roku, po raz pierwszy stworzymy w Białymstoku „Miejskie Pola Nadziei”, które wiosną zakwitnie na Plantach! Sadzenie żonkili nw tym miejscu odbędzie się tuż po inauguracji Kampanii.

Przez niemal całą jesień i zimę – aż do przyszłorocznej wiosny odbędzie się wiele akcji i inicjatyw, które mają na celu zwrócenie uwagi opinii publicznej na los cierpiących, chorych i potrzebujących. Cieszymy się, że znów jesteście z Nami, że Wspólnie możemy budować tę piękną ideę. Wiosną odbędzie się tradycyjna już „żonkilowa” kwesta, podczas której na ulicach i placach wielu miejscowości i miast regionu nasi wolontariusze, którzy będą w ten sposób zdobywali swoje pierwsze szlify w pracy wolontariackiej będą kwestowali na rzecz naszych podopiecznych.

Wkrótce więcej szczegółów. Zapraszamy! Więcej informacji na stronie (Kliknij w nazwę) Pól Nadziei