Najbliższy piątek nie będzie zwyczajny… To Black Friday, natomiast 3 dni potem nastąpi… Cyber Monday! A zatem mega promocje w wielu sklepach. Choć to zupełnie nowa tradycja, która trafiła do nas zza Oceanu, ale… to nie tylko okazja na upolowanie wymarzonych produktów w bardzo atrakcyjnych cenach ale także… za sprawą FaniMani.pl – bardzo prosty sposób aby nam pomóc!

Jak? Wystarczy zajrzeć na stronę FaniMani.pl (klikając w link zostaniecie już skierowani na podstronę dedykowaną naszej Fundacji), stamtąd bezpośrednio przejść do wybranego sklepu internetowego i oddawać się szaleństwu „czarnopiątkowych” wyprzedaży, aby wspomóc finansowo nasze Hospicjum.

Średnio aż 2,5% wartości Twoich zakupów trafi za pomocą FaniMani do nas. Dzięki temu będziemy mogli jeszcze sprawniej opiekować się naszymi hospicyjnymi zuchami! Co ważne, kupując w sklepach internetowych współpracujących z FaniMani nie ponosicie żadnych dodatkowych kosztów! W bazie FaniMani znajduje się już niemal 1000 czołowych sklepów on-line, więc jest bardzo prawdopodobne, że w tej grupie znajduje się również Twój ulubiony sklep w sieci!

Serdecznie zachęcamy do tego i… zapraszamy na zakupy w Black Friday i Cyber Monady!