W piątek nasi podopieczni wraz z rodzinami wyruszą w wyjątkową, trzydniową podróż. Spędzą ostatni weekend tych wakacji w uroczo położonym kompleksie wypoczynkowym „Eternite” w Wólce Nadbużańskiej.

W piątek, z samego rana podopieczni Fundacji wraz z rodzinami wyruszą do pięknie położonego ośrodka nad rzeką Bug. Z pewnością nikt nie będzie mógł narzekać na nudę, bo w planach mamy moc atrakcji, przygotowanych dosłownie dla każdego! Każdy z uczestników – rodzeństwo naszych maluchów, ale też ich rodzice, zyskają okazję do tego, aby skorzystać z parku linowego. Będzie też można oddać się relaksującemu wiosłowaniu kajakiem.

Nie zabraknie kąpieli w basenie, ogniska, kręgli, bilardu, ale przede wszystkim gwarantujemy cudowne towarzystwo i okazję do pięknej integracji. Podczas gdy pociechy będą oddawać się szaleństwom i zabawom, rodzice będą mieli szansę na długie, inspirujące rozmowy, wymianę doświadczeń, a przede wszystkim zbliżenie się do siebie, lepsze poznanie i zaprzyjaźnienie. Dzięki temu, wierzymy, że wspólnie łatwiej im będzie zmagać się z chorobą dziecka.

Wyjazd to nie tylko atrakcja dla najmłodszych. To przede wszystkim okazja dla rodziców do – choćby chwilowego – wytchnienia od codziennych, żmudnych obowiązków związanych z całodobową opieką nad chorymi pociechami. Nad zdrowiem hospicyjnych podopiecznych będą czuwały nasze wspaniałe pielęgniarki, do pomocy i zabawy z dziećmi zabieramy zaś niezastąpionych wolontariuszy.

Już niebawem czeka Was wspaniała fotorelacja z wyjazdu!