W miniony weekend (8 i 9 sierpnia) w Turośni Kościelnej odbył się II Charytatywny Turniej Siatkówki Plażowej na rzecz naszych podopiecznych. Imprezę zorganizowało stowarzyszenie „Młodzi kreatywni”.

Celem turnieju, oprócz rywalizacji sportowej była, podobnie jak w zeszłym roku zbiórka na rzecz podopiecznych Fundacji „Pomóż Im”.

Dwudniowe zawody odbyły się przy pięknej, słonecznej pogodzie na doskonalne przygotowanych dwóch boiskach. Sobota to rozgrywki grupowe. Niedziela – zawody finałowe oraz towarzyszący im festyn. Nie mogło tam również zabraknąć przedstawicieli Fundacji i naszych wspaniałych wolontariuszy.

Od samego rana byliśmy do dyspozycji uczestników imprezy. Oferowaliśmy balony, malowanie twarzy dla najmłodszych, zabawy z wolontariuszami. Przy naszym stoisku można było dowiedzieć się co i dla kogo robimy oraz dlaczego warto nam pomagać!

Cały dzień wypełniły rozmaite atrakcje. Dmuchańce, wata cukrowa, punkt gastronomiczny, balony, pokaz fitness. Gorącą atmosferę co jakiś czas studziły pokazy straży pożarnej. Całość oczywiście była dodatkiem do turnieju w którym po zaciętej walce zwyciężyli, podobnie jak w ubiegłym roku bracia Ignaciuk.

Po dekoracji zwycięzców przeprowadzono licytację gadżetów przekazanych przez Jagiellonię Białystyok. Za szalik, koszulkę oraz proporczyk udało się uzyskać aż 1023 zł! Dziękujemy wszystkim czestnikom licytacji!

Ozdobą wieczoru był koncert zespołów FOCUS, NEVER a także pokaz fireshow. Podczas całej imprezy udało się nam zebrać kwotę 2016,94 zł. Dziękujemy każdemu, kto wrzucił choć symboliczną złotówkę do jednej z naszych puszek. Środki w 100% zostaną przeznaczone na potrzeby naszych podopiecznych.

Jeszcze raz każdemu w jakikolwiek sposób zaangażowanemu w ten projekt – dziękujemy!