To było chyba już grubo po 2 w nocy… Przy stołach stały puste krzesła. Pyszne przystawki smutno zerkały z talerzy na próżno kusząc gości… Za to nam było totalnie wesoło i imprezowo! Właśnie zdzieraliśmy gardła i szorowaliśmy butami parkiet. Wszyscy! Przy takim zespole jak Show Band nie da się usiedzieć na miejscu. Było po prostu KA-PI-TAL-NIE!

Od pierwszych chwil ta impreza jest magiczna. Od powitania specjalnym pakietem i różą, od krótkiej, ciepłej części oficjalnej zakończonej efektownym otwarciem szampana za pomocą szabli. Od pierwszych taktów zagranych przez zespół. Przez doskonałe posiłki, świetne atrakcje, po ostatni taniec, gdy bujaliśmy się wolno przy „Przeżyj to sam”. Przeżyliśmy :), a przeżycie to zostanie w naszych serach na długo. Co najmniej przez rok, do następnego balu :).

Wielkie podziękowania należą się firmom, które wsparły organizację balu: hurtowni sprzętu medycznego Camedica oraz Cukierni Pani K.

Dziękujemy też wszystkim sponsorom licytacji i zabawy fantowej. Ryszardowi Dolińskiemu, który prowadził licytację jakby odgrywał swoją życiową rolę w teatrze. Fantastyczny człowiek! Dziękujemy śpiewającemu Maćkowi Dziemiańczukowi za to, że usłyszeliśmy piękne wykonanie „Sway” Michaela Buble i nie tylko. Show Band? Brak słów, po prostu dali ognia i porwali całe towarzystwo na parkiet! A Hotel Traugutta 3 – cóż, niczym nas nie zaskoczył – jak zwykle spisał się na złoty medal :). Piękne miejsce, perfekcyjna obsługa i doskonałe jedzenie – nic dodać, nic ująć.

Dziękujemy także, a właściwe przede wszystkim – Gościom Balu. Dla nas są po prostu przyjaciółmi. Obyśmy w takim gronie znów spotkali się za rok :).

Dodajmy, że Bal Charytatywny był oczywiście jednym z głównych wydarzeń Miesiąca Dobroczynności. Akcja trwa jeszcze przez kilka dni. Już we wtorek, w Operze i Filharmonii Podlaskiej zaśpiewają „Wielkie Głosy Małym Bohaterom z Białostockiego Hospicjum dla Dzieci”. Została jeszcze resztka biletów. Szczegóły tutaj.

Żeby uczestniczyć w Miesiącu Dobroczynności można też wrzucić przysłowiowy grosik do naszej puszki, a stoi ich kilkadziesiąt w różnych miejscach w Białymstoku: barach, sklepach, salonach fryzjerskich…

Przypomnijmy, że Patronat Honorowy nad Miesiącem Dobroczynności sprawuje Prezydent Miasta Białegostoku. Patronami medialnymi są natomiast niezawodne: Polskie Radio Białystok i TVP 3 Białystok.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z balu.
Fotografie wykonywała Monika Woroniecka