Dla wielu osób tegoroczna majówka będzie… dość „zabiegana”! Okazji do tego, aby wziąć udział w zawodach biegowych będzie w Białymstoku co niemiara. Wszystko za sprawą trzech ciekawych wydarzeń organizowanych przez Stowarzyszenie BiegoStok.

PARKRUN BIAŁYSTOK, 30.04.2016 r. (sobota), godz. 9.00, Park i Las Zwierzyniecki

Inauguracja bezpłatnych biegów o zasięgu światowym z elektronicznym pomiarem czasu! Dotychczasowe rekordy frekwencji w Polsce: Poznań 1111 osób, Łódź 318 osób, Białystok….? Parkrun to doskonała promocja miasta więc wszystko w Waszych nogach!

FORMULARZ REJESTRACJI NA STRONIE PARKRUN:
www.parkrun.pl/bialystok/

4/5 – II GRAND PRIX ZWIERZYŃCA 2016, 1.05.2016 r. (niedziela) godz. 11.00, Park i Las Zwierzyniecki

Czwarty bieg w ramach drugiego cyklu GP. W pakiecie: medal, napój izotoniczny, pączek, kawa, woda. Opłata startowa to jedyne 10 zł! Uwaga! Startując w Grand Prix Zwierzyńca możecie pomóc naszym podopiecznym. Jak? W bardzo prosty sposób. Wystarczy, że do symbolicznej opłaty startowej „dorzucicie” od serca 5 złotych, które trafi do naszych podopiecznych. To niewiele, ale ten prosty gest jest dla nas bardzo ważny i cenny!

www.facebook.com/GrandPrixZwierzynca/

OTWARTE SPOTKANIE BIEGOWE, 03.05.2016 r. (wtorek) godz. 19.00, Park Zwierzyniecki

Wtorkowe otwarte spotkanie biegowe w Parku Zwierzynieckim to już niemal tradycja. Zapraszamy wszystkich na wspólny jogging, który będzie jednocześnie zakończeniem weekendu majowego. Tego dnia planujemy coś specjalnego!

www.facebook.com/BiegoStok/