W środęl 20 kwietnia gościliśmy w Warszawie. Cel naszej wizyty? Chęć osobistego podziękowania naszym wspaniałym darczyńcom. Dziennikarze – Marta Kielczyk i Łukasz Warzecha, zwycięzcy Wielkiego Testu TVP z Historii nagrodę główną – 30 tysięcy złotych przekazali na rzecz naszej Fundacji.

Serdecznie gratulujemy oraz dziękujemy zwycięzcom za pomoc. Jest ona nieoceniona, gdyż kupujemy leki oraz środki medyczne. Wspomagamy też materialnie rodziny naszych podopiecznych, a także dbamy o ich warunki socjalne. Liczy się więc każdy grosz. Pieniądze wspomogą naszą codzienną działalność. 30 tysięcy złotych przeznaczymy dla prowadzonych przez nas czterech grup wsparcia. Pomagają one rodzinom podopiecznych Hospicjum przetrwać ten trudny czas.

Serdeczne podziękowania chcielibyśmy skierować też w stronę wszystkich osób zaangażowanych w dzisiejszą akcję, a w szczególności dziękujemy Warszawskiemu Hospicjum dla Dzieci, gdzie mogliśmy spotkać się z naszymi Darczyńcami.

To nie pierwszy raz, kiedy zostaliśmy tak miło zaskoczeni. W ubiegłym roku aktorka i wokalistka Monika Dryl za wygranie jednego z odcinków programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” otrzymała nagrodę w wysokości 10 tysięcy złotych, którą również przekazała na rzecz Fundacji „Pomóż Im”.

A teraz czas na fotorelację z wyjazdu. Zachęcamy do oglądania.