Z radością ale i dumą informujemy, że Kapituła najbardziej prestiżowej nagrody w regionie – Podlaskiej Marki – nominowała naszą Fundację do tego zaszczytnego tytułu.

W imieniu własnym, ale przede wszystkim w imieniu tych, którzy nie są wstanie uczynić tego osobiście – naszych podopiecznych z Domowego Hospicjum dla Dzieci oraz Kliniki Onkologii i Hematologii UDSK, pragniemy najpiękniej jak to możliwe podziękować Kapitule za tę nominację. To dla nas niesłychanie ważne, ale i miłe, że jury tak zacnego przedsięwzięcia dostrzegło trud, zaangażowanie i serce, które codziennie wkładamy w opiekę nad naszymi maluchami z hospicjum. Nie robimy tego dla nagród czy wyróżnień, ale bezsprzecznie nominacja ta stanowi dla nas ogromny powód do dumy i satysfakcji.

O tym, czy finalnie ten wyjątkowy laur trafi właśnie do nas zdecydują podczas posiedzenia członkowie jury, w skład którego wschodzą przedstawiciele i eksperci reprezentujący wiele różnych środowisk: biznesu, kultury, organizacji społecznych, samorządowcy. Niezależnie od werdyktu Kapituły, Fundacja „Pomóż Im” stanęła zarazem przed szansą zdobycia nagrody podlaskich konsumentów, którzy to mogą głosować na wszystkie nominowane propozycje. Głosowanie odbywa się za pośrednictwem strony www. Aby zagłosować na Fundację: kliknij tutaj!

Dziękujemy za każdy głos i każdy wyraz wsparcia dla naszej działalności!