Podlaska Izba Skarbowa podliczyła już tegoroczne wpływy dla organizacji pożytku publicznego z „kampanii PIT”. Swoimi deklaracjami pokazaliście, że nam ufacie i dostrzegacie pracę, którą codziennie, przez cały rok wykonujemy na rzecz naszych małych podopiecznych z jedynego w regionie Domowego Hospicjum dla Dzieci.

Choć ostateczna kwota, jaka wspomoże działalność Hospicjum nie jest do końca znana, bo nie wszystkie dane z pozostałych części Polski zostały opracowane, ale już dziś wiemy, że w tym roku otrzymaliśmy większe wsparcie niż w 2015! Ponownie też Fundacja „Pomóż Im” znalazła się na drugim miejscu w regionie spośród organizacji pożytku publicznego najchętniej obdarowanych 1% podatku.

Dzięki Wam, dzięki Waszym decyzjom możemy robić to co potrafimy najlepiej, na czym się znamy i co kochamy! Troskliwie opiekować się podopiecznymi przebywającymi w Domowym Hospicjum dla Dzieci. Bez waszej pomocy nie moglibyśmy pracować. To główne i najważniejsze źródło finansowania naszej codziennej działalności. Koszty zaś są ogromne… Zakup leków, rehabilitacja, opieka pielęgniarska, lekarska, badania i konsultacje specjalistyczne – to wszystko kosztuje. Ale dzięki Wam i dzięki zaufaniu, którym nas co roku obdarzacie, nasi podopieczni i ich bliscy nie muszą martwić się o swój los i jakość świadczonej przez nas opieki.

Wasz gest napędza nas do jeszcze intensywniejszego wysiłku i cięższej pracy. Dajecie nam gigantyczną energię do działania. Wszystkim 1% darczyńcom i każdemu z Was z osobna w imieniu własnym, a przede wszystkim w imieniu naszych podopiecznych pragniemy powiedzieć: DZIĘKUJEMY!